Biohackingový pobyt pre ženy ZOSTAŇ MLADÁ

25. marec 2024 Udalosti & Pobyty

Biohackingový pobyt pre ženy ZOSTAŇ MLADÁ

Milé moje ????????,
srdečne vás pozývam na biohackingový víkend pre ženy ZOSTAŇ MLADÁ v dňoch 10.5.-12.5.2024 na Prameň života- Lovinka.
 
⭐️ Čo je to BIOHACKING?
V poslednej dobe veľmi skoňované slovíčko. Je to neuveriteľne široká oblasť; životný štýl, či prístup k (svojmu) životu/ telu, duši, energetickému systému, vďaka ktorému vieme udržiavať svoj organizmus plný energie, vitality, sily a mladosti do vysokého veku. A život si tak vieme značne predĺžiť. Žiť ho proste v inej (plnohodnotnejšej) kvalite.
 
⭐️ ČO VŠETKO NÁS ČAKÁ?
Nakoľko táto oblasť sa delí na nespočetné množstvo podoblastí, a teda je to štúdium na celý život, zopár prístupov, ktorým sa aktívne venujem, vám počas tohto víkendu priblížim.
 
⭐️ V prvom rade sa budeme veľa hýbať, to je isté, lebo pohyb je základ a POHYB = ŽIVOT.
Rozpohybujeme naše telá pomocou JOGY...

Počas víkendu si zacvičíme rôzne štýly jogy- hormonálnu jogu, čo je alfa a omega k tomu, aby sme upratali naše neposlušné hormóniky, ktoré častokrát robia peknú šarapatu v našich telách a nás ani len nenapadne, že príčinou rôznych zdravotných komplikácií môže byť práve ich disharmónia. Ďalej vyživíme naše kĺby a orgány jin jogou a zároveň sa pozrieme bližšie na zúbok svalu psoas = sval duše, a najdlhšiemu nervu v tele: nervus vagus- blúdivý nerv. Ako tieto 2 záležitosti súvisia s kultiváciou energie a udržaním si mladosti sa dozvieš na pobyte. A samozrejme dáme si aj jednu plynulú tekutú ladnú „ladies“ jogičku.
 
⭐️ Ďalej nás na pobyte čaká TANEČNÁ TERAPIA, kde vôbec nebude záležať na tom, aké máš tanečné predpoklady, či schopnosti, ale ako sa vo svojom tele cítiš/ budeš cítiť. Pomocou telu prirodzeného tanečného pohybu budeme z našich tiel vyslobodzovať uviaznuté emócie aj využitím rôznych silných EMBODIMENT techník, tak aby sa uvoľnila a následne nasýtila naša duša. Predstavím vám aj tzv. TRAUMA RELEASE techniku (technika uvoľnenia traumy z tela pomocou pohybu).
Tanec ako taký pre ženu jeden z najprirodzenejších pohybov vôbec, ktorý dokáže uzdraviť jej dušu. A iba v uvoľnenom, slobodnom tele dokáže energia voľne prúdiť a liečiť nás.
 
⭐️ Čoraz viac sa z pohľadu celostného zdravia a vitality žien skloňuje aj funkčnosť PANVOVÉHO DNA A STREDU TELA(core) + správneho dychového vzorca. A zdravie + funkčnosť stredu tela a správne dýchanie je taktiež alfou a omegou udržania si vitality do vysokého veku.
Toto je tiež tak obšírna téma, všetko so všetkým súvisí a všetko v našom tele je navzájom prepojené a spolupracuje. Mohli by sme touto témou vyplniť jeden samostatný pobyt, no ja sa vám pokúsim vysvetliť základné náležitosti počas jednej lekcie počas tohto pobytu tak, aby ste to pochopili a cviky sa dôkladne naučili, nech ich viete uviesť do praxe. Pretože tu obzvlášť platí, že iba pravidelným cvičením dosiahneme platné a trvalé výsledky.
 
⭐️ Prejdeme si aj rôzne energetické techniky na udržanie vitality a povzbudenie energetického systému vychádzajúce z TANTRY, či KUNDALINI jogy. Pretože ako isto viete- všetko je energia, aj my sme energia. A keď energiu podporíš energiou, prirodzeným výsledkom bude ešte väčšia energia v celom tvojom systéme.
 
⭐️ V nesposlednom rade na pobyte vyladíme naše MOZGOVÉ HEMISFÉRY, zobudíme závity k väčšej aktivite, pretože netreba pripomínať, aké je svieže a rýchle myslenie pri udržiavaní našej vitality dôležité. Pripravila som si pre vás cvičenia na zlepšenie kognitívnych funkcií mozgu (mentálnych zručností ako: vnímanie, pozornosť, pamäť, učenie, myslenie, rozhodovanie, vyjadrovanie, spracovanie informácií). Cvičenia, ktoré sa naučíte a budete ich využívať aj doma, nám zaručia pomalšie starnutie mozgu a predídu jeho úpadku. Dokonca sa s veľkou pravdepodobnosťou začnú tvoriť nové neurónové spojenia v mozgu= podporíš jeho neuroplasticitu.
 
⭐️ Po všetkej tej našej vnútornej i vonkajšej práci nás neminie zaslúžený oddych- ako čerešnička na torte- v podobe ZVUKOVEJ RELAXÁCIE, za doprovodu vysoko- vibračných nástrojov, ktoré nás krásne zharmonizujú.
 
⭐️ Vo voľnom čase si môžeme spraviť výlet po okolitej prírode, či stráviť ho rozhovormi pri prehlbovaní vzťahov s podobne naladenými ženami.
 
⭐️ Presný program vám bude predstavený priamo na mieste.
Začíname v piatok o 16:00, prosím prichádzať najneskôr o 15:30, aby ste mali dostatok času vybaliť sa, dosadnúť, zoznámiť sa s ostatnými a zžiť sa s miestom. Končíme v nedeľu o 16:00.
 
⭐️ ČO SA MôŽE ZAČAŤ DIAŤ PO POBYTE?
Môžeš začať nazerať na svet a ľudí inak, budeš sa cítiť živšie, akosi prebudene, budeš vidieť svet farebnejší a vnímať veci pozitívnejšie, budeš si zrazu viac pamätať, budeš vnímať ohromný prílev energie a naučíš sa ju kultivovať a využívať (na manifestáciu tvojich cieľov, projekty, alebo ako bazálnu sexuálnu energiu = tvoj muž sa poteší, keď prídeš domov), budeš sa cítiť ženskejšie (ukotvíš sa vo svojej vnútornej aj vonkajšej žene), budeš dôverovať svojmu vnútornému hlasu a jeho vedeniu, budeš dôverovať vesmíru, že to kde sa práve nachádzaš je to najsprávnejšie miesto, ale zároveň si uvedomíš, že už máš tú vnútornú silu pohnúť sa z miesta a expandovať, ak to tak budeš cítiť...
 
 
⭐️ČO SI SO SEBOU PRINIESŤ:
• vankúšik a spacák, nakoľko na mieste nie sú k dispozícii vankúše, ani prikrývky.
• Keďže budeme uprostred prírody, prosím priniesť si so sebou ideálne bio-kozmetiku, aby sme nezaťažili prostredie, lebo všetko, čo spláchneme ide do lesa.
• karimatku na cvičenie, pohodlné oblečenie na jogu, pekné ženské oblečenie na tanec, hygienické potreby, uterák.

Vankúše a deky na relaxáciu budú zabezpečené.
 
⭐️UBYTOVANIE:
Ubytované budeme uprostred nádhernej slovenskej prírody na Prameni života na Lovinke, pri Cinobani, u známeho slovenského jogína Mateja Jurenku.
 
⭐️Kto ste na Prameni Života ešte neboli, v google maps si zadajte názov "Prameň Života":
 
⭐️ Počet miest je limitovaný na 12 osôb.
 
⭐️ Počas pobytu bude podávaná chutná a výživná vegetariánska strava, podporujúca naše telá počas jarného prebúdzania . (Prípadné alergie, či intolerancie mi prosím nahláste vopred.)
 
⭐️Pobyt je koncipovaný pre ženy, . Vhodný však aj pre dievčatá od 15 rokov.

Odporúčaný príspevok ako výmena energie za všetky aktivity a služby, prenájom jurty (kde sa budú naše aktivity konať), vrátane ubytovania a plnej penzie je 200 €.
 
Svoje miesto si zabezpečíš uhradením zálohy 100€.
 
Nahlasovanie a bližšie info na 0903/172 275.
 
Veľmi sa na vás teším.
S láskou a úctou
LUSS ????????????❤️