FULL MOON CIRCLE

17. október 2023 Joga Tanec Udalosti & Pobyty

FULL MOON CIRCLE

Milá žena ❤️,
 
dňa 28.10.2023 o 09:00 ťa srdečne pozývame stráviť sobotné splnové dopoludnie na tento výnimočný sesterský magický kruh.
 
???? Dokonalé uvoľnenie, otvorenie sa prijímaniu a prípravu na to, čo sa bude ďalej diať, zažiješ počas jogy s Nikol...Následne sa prepojíš so sebou, svojou pravou podstatou, a uzdravíš svoju vnútornú ženu počas terapeutického tanca Loona s Lussette.
 
???? Dopraj si to ako hlbokú výživu pre tvoje telo, myseľ a dušu, a zároveň ako prípravu na nadchádzajúce splnové energie, ktoré čím ďalej, tým intenzívnejšie vplývajú na nás svojou silou.
Ak sa naučíš zosúladiť svoju ženskú energiu s tou lunárnou, BUDE TI SVETA ŽIŤ!

Dostaneš nadhľad a ukotvíš sa vo svojom strede, kde na teba nebudú mať dosah tvoje neuchopené emócie.
???? Okrem jogy a tanca ťa budeme hýčkať a očisťovať na rôznych úrovniach, doprajeme ti silnú rituálnu sankalpu s medicínkou Sanangou, zvukoterapiu, vyživíš a posilníš sa aj zdravými mlskami.
 
 
???? Čo ťa čaká?
 
 
????‍♀️???????? YOGA: LIQUID MOON FLOW ????????????‍♀️ 
 
????Tekutý, plynulý flow pracujúci so splnovou energiou ti umožní objaviť hlbokú spojitosť medzi ženskou energiou, mesiacom a emóciami. Pozrieš sa do svojho vnútra a pri každom pohybe a nádychu sa priblížiš k energii luny, oslobodíš emocionálne napätie a samskaras (bloky) uložené v tele a vytvoríš miesto pre nové vibrácie.
????Yoga nie je iba asana (pozícia). Je omnoho viac. No v dnešnej dobe sme sústredení prevažne na tú fyzickú časť yogy a uniká nám jej esencia. Preto budeme prepájať dychové cvičenie s meditáciou, pomalý pohyb s dynamickým a na záver si dáme pranayamu s healing touch savasanou pri harmonických tónoch zvukoterapie.
????Ponoríme sa do absolútnej tekutosti ženskej energie a budeme plynúť cez jemné pohyby, hlboké pozície, statické výdrže a dynamické sekvencie. LIQUID MOON FLOW je vhodný pre všetky levely, nakoľko si ho prispôsobuješ na mieru ty tvojim schopnostiam.
 
 
???????????? LOONA DANCE ????????????
 
????Prežitkový tanečný koncept pre netehotné ženy. Môžeme ho tiež nazvať aj tancom lona- panvovej oblasti, tancom Luny (a jeho jednotlivých fáz), ale aj Chrámovým tancom. Celým tanečným konceptom sa prelína tanečná energetická vlna lunárneho/ ženského cyklu (archetypov- panna, matka, čarodejka, vedma- múdra žena= kvality, ktoré v sebe má každá žena). Rozvíjaš tak vedome svoje ženstvo, svoje ženské kvality. LD nám pomáha rozvíjať sebalásku v troch rovinách (sebavedomie, sebadôveru a sebaúctu).
????Tanec taktiež uvoľňuje z bunečnej pamäte potlačené emócie, bloky vo vedomí, aby mohli definitívne odísť. Vďaka živej a odblokovanej panvovej oblasti nám do života prúdi radosť, sila, energia, vitalita. Uzemňuje, posilňuje a harmonizuje 1.a 2. čakru. Čistí myseľ a srdce. Pomáha uzdraviť dnešné ženy od rôznych druhov vedomých a nevedomých zranení.
Súčasne prepája telo, myseľ a srdce, tzv. svätú trojicu. Týmto dochádza k vedomému tancu, ktorý uzdravuje našu emočnú, psychickú aj fyzickú rovinu.
????V neposlednom rade LD rozvíja našu pravú hemisféru (tú ľavú používame denne pri myslení, plánovaní, organizovaní, analyzovaní, kontrole, rozlišovaní,...). Pravá hemisféra je o prežitkoch, pocitoch, vnímaní, intuícii, obrazoch a kreativite. Pri tomto tanci sa spájaš so svojou intuíciou, ktorá ťa dovedie tam, kde máš byť (chceš byť, ak je to v súlade s tvojou dušou) - len trošku rýchlejšie...
Naučíš sa dôverovať svojmu vnútornému hlasu a jeho vedeniu, taktiež dôverovať vesmíru, že to kde sa práve nachádzaš je to najsprávnejšie miesto...
 
 
???? Kto ťa touto udalosťou prevedie?
 
Dve bláznivé sestry, ktoré sú si tak podobné, že si hovoria twins, aj napriek 10-ročnému rozdielu a tomu, že každá žijeme na opačnom konci planéty. Obe sme sa formovali nezávisle od seba, ale naše hlboké prepojenie na úrovni duší nás doviedlo k rovnakým hodnotám, záľubám a životnému smerovaniu...
 
????* NIKOL
 
Mojou vášňou a poslaním je viesť ľudí k tomu, aby nezabudli na svoju zmyselnú podstatu a vstúpili do svojej vnútornej sily prostredníctvom dychu, intuitívneho pohybu, jogy a tanca. V Indii som vyštudovala YTT v štýle Ashtanga Vinyasa a Hatha, odkiaľ mám tiež technické základy o anatómii, dychu a body adjustment.
Joge sa venujem približne osem rokov. Začínala som s acro-yogou, bodyformingom a vinyasa flow a postupne si vyskúšala všetky možné štýly vo všetkých možných kútoch sveta (som nomádska duša), pokým som našla ten svoj. Mojej jogovej praxi predchádzali roky modernej gymnastiky a vyše 10 rokov vo sfére profesionálneho tanca. Aj napriek tomu, že moja predošlá pohybová história je celkom bohatá, až joga ma naučila, ako správne používať moje telo a vyťažiť z neho benefity namiesto toho, aby som si ho systematicky ničila nesprávnym pohybom. Toto zistenie považujem za moju misiu šíriť ďalej a pomáhať ľuďom naučiť sa používať telo ako posvätný nástroj za nielen fyzickým, ale aj duševným a emocionálnym zdravím.
 
????* LUSSETTE
 
Zanietená jogínka, tanečnica a umelkyňa v jednom, experimentujúca s energiou a vesmírnymi zákonmi, hľadajúca tú svoju vnútornú pravdu prepájajúc ju s impulzmi prichádzajúcimi zvonka.
Mojou vášňou bol odnepamäti tanec. Tancu sa venujem od detstva a prešla som si všetkými možnými štýlmi, aké si len viete predstaviť. Zotrvala som však pri smeroch tanečného umenia, ktoré zveľaďujú a kultivujú ženstvo ako také, a ktoré ho zároveň liečia na rôznych úrovniach nášho bytia.
Tanec na istú dobu vystriedala joga (3 certifikáty), kým si ho opäť moja duša nevypýtala naspäť. A tak to teraz krásne prepájam. Som akreditovanou lektorkou Loona dance, venujem sa však aj konceptu Tanca piatich elementov a rozvíjaniu svojho vlastného konceptu Tanca pre dušu.
 
???? Odporúčaný príspevok za udalosť je 40€ ????
 
Hláste sa nám milé ženy: 0903 172275, alebo Messenger
 
Veľmi sa na teba obe tešíme.
 
Nikol & Lussette ????????❤️