MOJA OSOBNÁ SKÚSENOSŤ S VODOU ASEA A GELOM RENU 28

22. apríl 2024 Zdravie

MOJA OSOBNÁ SKÚSENOSŤ S VODOU ASEA A GELOM RENU 28

Kde bolo tam bolo, bola raz jedna Luca, ktorá vždy hľadala možnosti, ako žiť čo najzdravší a najkvalitnejší život a vyriešiť si svoje zdravotné ťažkosti nemedikamentóznym spôsobom...

A preto som počas svojho pôsobenia na tomto svete vyskúšala už toho mnoho na vlastnej koži. A to, čo vám teraz napíšem je čisto moja osobná skúsenosť s produktmi, za ktoré by som konečne dala ruku (aj hlavu) do ohňa.

Ako plynul čas, vstúpila som do rôznych spoločností, ktoré propagovali prevratné výrobky, ktoré iste mali svoj zmysel, aj účel, ale pri žiadnom z nich som dlhodobo nevytrvala (k niektorým sa však stále dodnes vraciam). Napriek tomu, že celý život fungujem relatívne „zdravo“, vždy ma doprevádzali  vyrážky na tvári, čo nie je síce život ohrozujúce, no k tomu sa pridali posledné desaťročia aj peľové alergie, ktoré neboli nikdy liečené klasickou medicínou, a veľa krát vyústili počas sezóny do astmatických záchvatov. Vždy som to „nejako“ dala, uvedomujúc si pritom aj somatickú stránku daného problému a postupne som toto rozpúšťala. Alergie sa však stále vracali v horšej či lepšej miere, nehovoriac o pleti, kedy bol make up môj najlepší kamarát, aj keď som vedela, že si jeho používaním ešte viac škodím. Krátkodobé vnútorné očisty mali taktiež iba krátkodobý efekt.

Napriek tomu, že pôsobím v oblasti sebarozvoja a mám už za tie roky už čo-to ukotvené a zvedomené, rok 2023 bol pre mňa azda najviac transformačný, a tých XY nepríjemných udalostí, ktoré som zažívala, ma hodili k ďalšej bráne transformácie môjho vedomia ... a prestala som spávať. Boli to dni, dokonca týždne kedy som ani oka nezažmúrila (a nepomáhalo naozaj nič zo všetkých tých nespočetných techník, ktoré ovládam a poznám). Nakoľko však viem o svojich záložných zdrojoch energie a viem si ju celkom slušne ťahať z najvyšších sfér, nebolo to na mne veľmi badať. Po mesiacoch nespania som si však povedala (vyzvala vesmír, Boha), že dám naozaj čokoľvek za to, aby som sa opäť dobre vyspala, lebo moje fyzické telo sa začalo statočne ozývať a bolieť.

Manifestácia bola razom vypočutá a mne prišla do cesty ASEA. Spočiatku som sa jej bránila v domnení, že ide o ďalší „prevratný“ produkt, ktorý sľubuje hory- doly. No keď som si začala študovať, o čom to celé je (nakoľko sa už dnes venujem biohackingu- holistický prístup na udržanie dlhodobého zdravia a mladosti do vysokého veku), okamžite som sa rozhodla- toto už bude súčasťou môjho života. To, že užívam produkty som si však nechávala iba pre seba a pol roka iba vnímala a pozorovala výsledky, ktoré si už začalo všímať aj moje okolie. Nerada prezentujem niečo, od čoho sa iba očakáva, že bude fungovať, potrebujem si to zažiť a otestovať.

Samozrejme ako netrpezlivý baran, keď som po pár dňoch užívania nevidela žiadne výsledky, dokonca sa mi kožné problémy ešte zhoršili (ako prirodzený prejav detoxikácie organizmu), som len krútila očami, na čo som sa to opäť dala- moje rácio. Avšak moja intuícia + príbehy a zmeny, ktoré som z prostredia Asea počúvala boli dychberúce, tak som produkty užívala a aplikovala naďalej. A teda výsledky ani u mňa nenechali na seba dlho čakať, tak som sa rozhodla, že vám o nich napíšem viac:

 • ZLEPŠILA SA MI PLEŤ

Naozaj po mnohých mnohých rokoch mám snáď najkrajšiu pleť, akú som kedy mala. Je čistá, hladká a žiarivá. Jasné, že sa mi sem- tam nejaký ten pupáčik ešte objaví, najmä, keď zjem veľa sladkého. Ale to sa fakt nedá ani porovnať s tým, čo bolo predtým. Aaaaa vyhladili sa mi jemné vrásky, tak pokračujem ďalej- uvidíme, čo to dokáže s mojimi smajlíkovskými noso-ústnymi ryhami. Už teraz mi cudzí ľudia bežne tipujú max. 30 rokov, tak ak budem piť ASEU aj naďalej, budem musieť tuším vrátiť občiansky ;P.

Bolo mi tiež ozrejmené, že technológia pomáha vstrebávať vitamíny a minerály. A ja ako dlhoročná vegetariánka som už začínala na svojej pleti pozorovať dlhodobý deficit určitých látok, na ktoré som si predtým nedávala dostatočný pozor. Toto už je zažehnané....

 

 • ZLEPŠIL SA MI SPÁNOK

Začala som naozaj kvalitne spávať. Toto je snáď NAJVAAAAC, čo som si kedy želala (jasné, že upratanie si vnútorných procesov malo tiež svoj efekt), lebo vieme, že počas spánku sa deje toho mnoho, aby sa náš organizmus prečistil a zregeneroval pre naše ďalšie fungovanie. Ako spávam teraz sa tiež nedá porovnať s obdobím PREDTÝM (prakticky odkedy mám deti, tak ten spánok celkovo nebol nič moc = ešte stále spávame spolu v posteli všetky 3 grácie). Je to neuveriteľné vstávať ešte pred budíkom skutočne oddýchnutá.

 

 • TAKMER MI VYMIZLI JARNÉ ALERGICKÉ PREJAVY

Ľudia, aj keď som čistila svoje vnútorné bloky a zvedomovala som si záležitosti súvisiace s alergiami, tak sa v nejakej miere tá alergia stále vracala. Povedzme si úprimne, v dnešnej dobe, keď na naše hlavy sypú zhora kopec bordelu (okrem iných látok, s ktorými sa dostávame bežne do kontaktu), a ktorý následne my vdychujeme a otravuje to naše telá, chce to enormné úsilie udržať organizmus zdravý. Väčšinou mi začínali prejavy alergie už v marci. Je koniec apríla a ja som kýchla dokopy možno 5 x na výlete v lese (a to som si dala v tom marci preventívne len 3 homeopatické guličky na alergiu). Čiže pre mňa nenormálny rozdiel oproti predošlým rokom. Pľúcny epitel sa totiž pri užívaní ASEA regeneruje medzi prvými, spolu s črevami.

 

 • UPRAVILO SA MI TRÁVENIE

K tomu niet čo dodať. No nakoľko mám po 40., potrebujem si dávať ešte väčší pozor na to, čo zjem. Avšak akonáhle sa objavia nejaké žalúdočné ťažkosti, ASEA ich okamžite zažehná.

Tiež som spozorovala, že už ma napr. nezahlieňujú natoľko mliečne výrobky, ako to bývalo po minulé roky.

 

 • SOM EMOCIONÁLNE STABILNEJŠIA

Áno jasné, toto môžeme pripísať aj kultivácii môjho vnútra inými prístupmi a prostriedkami, s ktorými pracujem. Ale predsa je to badať a vnímam tam prepojenosť.

 

 • ODIŠLI MIGRÉNY

Aj toto by sa dalo pripísať tomu, že viac pracujem s telom a integrujem princípy odbremenenia hlavy (ako intenzívne premýšlajúci baran, búrajúci hlavou múry). Ale v princípe to funguje aj pri takýchto ťažkostiach, tak si to môžeme potvrdiť z oboch strán.

 

 • UŽ ŽIADNE BOLESTIVÉ AFTY V ÚSTACH

A mávala som ich pomerne často...

 

 • PRESTAL MA BOLIEŤ PRAVÝ BEDROVÝ KĹB

Už sa strácam v rokoch, ale 2, či 3 roky dozadu, keď som mala covid, som dostala celkom silný zápal v bedrovom kĺbe. Bolesti pretrvávali ešte mesiace, ja som si ich síce liečila energetickými techikami, čo značne pomohlo, ale až s pitím vody a natieraním gélu Renu 28 mi odozneli úplne.

 

ČO SA TÝKA GÉLU RENU 28...

 

 • ZLEPŠENIE PLETI

Toto som už síce spomínala, ale celkový výsledok je teda kombináciou interného užívania vody ASEA s externou aplikáciou gélu Renu 28.

 

 • OKAMŽITÝ ÚSTUP BOLESTÍ HLAVY

Keď som v roku 2023 nespávala, pravidelne ma bolievala hlava, čo veľa krát vyústilo až do migrén (nakoľko sa počas noci odstraňuje z mozgu mozgový plak a mne sa to nedialo, všetky splodiny mi tam ostávali, resp. sa ukladali ako toxíny v mojom tele ako celulitída a viscerálny tuk), RENU 28 mi zachránil moje fungovanie. Aby som vôbec bola schopná prísť odcvičiť niekoľko lekcií jogy denne, gél bol môj S.O.S pomocník. Natierala som ho na hlavu, čelo, spánky a krk, a bolesť hlavy pominula.

 

 • POHOL MI PRI RôZNYCH INÝCH PRECHODNÝCH BOLESTIACH, ČI ZÁPALOCH

Ktorých je však priamo úmerne s pitím vody ASEA stále menej a menej v mojom tele

 

 • MOJE UŽ TAKMER PUBERTÁLNE DETI MI HO KRADNÚ NA AKNÉ

K tomu viac netreba dodať.

 

 • POTIERANÍM HRDLA GÉLOM ZVONKA A KLOKTANÍM VODY ASEA IHNEĎ ODCHÁDZA AKÝKOĽVEK ZÁPAL

 

 • VYLIEČILA SOM NÍM NÁŠMU KOCÚROVI SILNÝ A CHRONICKÝ ZÁPAL OKA

 

 • KRÁSNE SA NÍM HOJA ŠTÍPANCE, REZNÉ RANY, EXÉMY, POPÁLENINY A INÉ PORANENIA

 

 • A EŠTE MNOHO INÉHO PRAKTICKÉHO VYUŽITIA

 

PRE VIAC ZÁKLADNÝCH INFO O REDOXNÝCH SIGNÁLNYCH MOLEKULÁCH A TECHNOLÓGII MA NEVÁHAJ KONTAKTOVAŤ, ALEBO SA DOZVIEŠ V ČLÁNKOCH TU:

https://www.lussette.sk/clanky/asea-redoxne-signalne-molekuly

https://www.lussette.sk/clanky/asea-renu-28-gel